Sklep internetowy? Już budujemy!

W XXI wieku, chcąc rozwijać biznes, nie obejdziesz się bez sklepu internetowego – można wręcz powiedzieć, że jest on najważniejszą częścią Twojej strony internetowej. Zaprojektowanie go nie jest proste, musisz podjąć mnóstwo ważnych decyzji dotyczących m.in. produktów, ich prezentacji i opisów czy niezbędnych funkcjonalności.

Zbudujemy Ci sprawnie działający sklep wg każdej Twojej wskazówki, a także udzielimy porad, jeśli sam nie wiesz jeszcze, jak ten sklep powinien wyglądać – mamy doświadczenie zarówno w tworzeniu sklepów, jak i w doradzaniu klientowi pod tym względem.

01
01
Łatwość w obsłudze

Zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów korzystanie ze sklepu musi być przyjemnością, a nie trudnością

02
02
Profesjonalizm

Od lat praktykujemy tworzenie sklepów i w 100% zadowalamy klientów, wykorzystując nasze unikatowe umiejętności i pomysły

03
03
Najwyższa jakość

Projektując sklep, dbamy o każdy szczegół, by robił on na odbiorcy niesamowite wrażenie

Funkcjonalności sklepu

Nie wypiszemy Ci wszystkich funkcjonalności jakie będzie posiadał Twój sklep, ponieważ zwyczajnie zabrakłoby nam miejsca. Ponadto na pewno masz już dość czytania o tworzeniu sklepów, których większość funkcjonalności to: darmowy SSL, domena i integracja z bramką płatności. Nie obraź się, ale jeśli ktoś proponując Ci stworzenie sklepu internetowego zaczął wymieniać takie rzeczy, to nie traktuje Cię poważnie. Są to podstawowe rzeczy, a o sprawach oczywistych się nie dyskutuje. Wymyśl co ma robić Twój sklep a my te myśli urealnimy. Ma zbierać e-maile i zapisywać je w bazie? – Nie ma problemu! Ma być zintegrowany z hurtowniami i magazynem? – Nie ma problemu! Ma automatycznie wystawiać faktury? – Nie ma problemu! A może użytkownicy mają zdobywać punkty za zamówienia i polecanie sklepu? Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Zamów wycenę

Zacznij z nami współpracę! Odpowiemy na Twoje pytania, przekażemy Ci jaki jest koszt zrealizowania Twojego pomysłu i jeśli się zdecydujesz, przystąpimy do tworzenia Twojego projektu.