Lokalni Przewodnicy

U nas nie dopłacasz za wybór kont. Wszystkie nasze konta prowadzone są w taki sposób, aby były szanowane przez Google. Znaczna ich część kwalifikuje się do programu "Lokalni Przewodnicy" oraz posiada staż 1-5 lat.

Unikalne Treści

Nasi copywriterzy, przed dodaniem opinii przeanalizują działalność Twojej firmy i dokładnie dostosują do niej wszystkie teksty.

Dostosowana częstotliwość

Częstotliwość dodawania opinii dostosowana jest indywidualnie do Twojej wizytówki lub Twoich oczekiwań.

Stały Kontakt

Możemy pochwalić się czasem odpowiedzi liczonym w sekundach. Zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem i spełniamy wszystkie oczekiwania.

Legalna Firma

Niestety w tej branży bardzo łatwo trafić na oszustów, większość konkurencyjnych stron nie ma przypisanych właścicieli oraz regulaminów. Nasze dane z regulaminu bez problemu możesz zweryfikować w KRS.

Opinie Google

Wizytówka Twojej firmy w Google Maps nie wygląda tak jakbyś tego chciał? Jesteśmy specjalistami od spraw beznadziejnych!
Skoro tutaj trafiłeś, to zapewne masz problem i szukasz rozwiązania.
Na co dzień pomagamy takim firmom jak Twoja – niezależnie czy padłeś ofiarą nieuczciwej konkurencji, która zalała Cię falą negatywnych opinii, czy po prostu chciałbyś zwiększyć atrakcyjność swojej wizytówki – pomożemy Ci w tym.

Przeczytaj poniżej jak pomagamy naszym klientom:

Opublikujemy w 100% autorskie opinie w języku polskim, w postaci 5 gwiazdek z opisem na wizytówce Twojej firmy. Część z nich stanie się najtrafniejsza i będzie wyświetlana jako pierwsza, na samej górze listy – tym samym spychając negatywne recenzje niżej. Opinie są redagowane po dokładnym zapoznaniu się z ofertę Twojej firmy.

Usuwanie negatywnych opinii gratis! Realizując Twoje zamówienie MASOWO zgłosimy negatywne opinie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Priorytetem dla nas jest Twoja satysfakcja z rozwiązanego problemu. Współpracując z nami wizytówka w Google Maps przestanie być problemem, a stanie się powodem do dumy.

Po zakończonej usłudze, otrzymasz szczegółowy raport naszych działań.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń +48 793 502 676 lub napisz na [email protected]

Wyczyść