Lokalni Przewodnicy

U nas nie dopłacasz za wybór kont. Wszystkie nasze konta prowadzone są w taki sposób, aby były szanowane przez Google. Znaczna ich część kwalifikuje się do programu "Lokalni Przewodnicy" oraz posiada staż 1-5 lat.

Unikalne Treści

Nasi copywriterzy, przed dodaniem opinii przeanalizują działalność Twojej firmy i dokładnie dostosują do niej wszystkie teksty.

Dostosowana częstotliwość

Częstotliwość dodawania opinii dostosowana jest indywidualnie do Twojej wizytówki lub Twoich oczekiwań.

Stały Kontakt

Możemy pochwalić się czasem odpowiedzi liczonym w sekundach. Zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem i spełniamy wszystkie oczekiwania.

Legalna Firma

Niestety w tej branży bardzo łatwo trafić na oszustów, większość konkurencyjnych stron nie ma przypisanych właścicieli oraz regulaminów. Nasze dane z regulaminu bez problemu możesz zweryfikować w KRS.

Opinie Google

Opinie na Twojej wizytówce w przeglądarce Google są bardzo ważne! To właśnie one pojawiają się jako pierwsze, gdy klient szuka Twojej firmy w Internecie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze ta wizytówka wygląda tak, jakbyśmy  tego chcieli.

Zmienimy to dla Ciebie!

Oferujemy w 100% autorskie opinie w języku polskim w postaci 5 gwiazdek + opis (możemy wystawić również opinie np. z 4 gwiazdkami – w tym celu prosimy o wiadomość) na wizytówce Twojej firmy. Każdą opinię wystawiamy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – tj. niesystematyczność w dodawaniu, odmienne adresy IP oraz dodawanie z różnych urządzeń. Treść każdej opinii jest unikalna, dokładnie przemyślana oraz nawiązująca np. do jakiejś konkretnej usługi. W miejscu na dodatkowe informacje można podać swoje propozycje lub oczekiwania.

Usuwanie negatywnych opinii gratis! Co prawda nie ma możliwości usunięcia wszystkich negatywnych opinii, ale realizując zamówienie dla Ciebie, zgłosimy do usunięcia opinie, które z dużym prawdopodobieństwem zostaną usunięte po naszej interwencji.

Dajemy gwarancję na wysoką jakość opinii. Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Po zakończonej usłudze, otrzymasz szczegółowy raport naszych działań.

Wyczyść