Lokalni Przewodnicy

U nas nie dopłacasz za wybór kont. Wszystkie nasze konta prowadzone są w taki sposób, aby były szanowane przez Google. Znaczna ich część kwalifikuje się do programu "Lokalni Przewodnicy" oraz posiada staż 1-5 lat.

Unikalne Treści

Nasi copywriterzy, przed dodaniem opinii przeanalizują działalność Twojej firmy i dokładnie dostosują do niej wszystkie teksty.

Dostosowana częstotliwość

Częstotliwość dodawania opinii dostosowana jest indywidualnie do Twojej wizytówki lub Twoich oczekiwań.

 

Stały Kontakt

Możemy pochwalić się czasem odpowiedzi liczonym w sekundach. Zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem i spełniamy wszystkie oczekiwania.

Legalna Firma

Niestety w tej branży bardzo łatwo trafić na oszustów, większość konkurencyjnych stron nie ma przypisanych właścicieli oraz regulaminów. Nasze dane z regulaminu bez problemu możesz zweryfikować w KRS.

Opinie Google

Opinie na Twojej wizytówce w przeglądarce Google są bardzo ważne! To właśnie one pojawiają się jako pierwsze, gdy klient szuka Twojej firmy w Internecie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze ta wizytówka wygląda tak, jakbyśmy  tego chcieli.

Zmienimy to dla Ciebie!

Oferujemy w 100% autorskie opinie w języku polskim w postaci 5 gwiazdek + opis (możemy wystawić również opinie np. z 4 gwiazdkami – w tym celu prosimy o wiadomość) na wizytówce Twojej firmy. Każdą opinię wystawiamy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – tj. niesystematyczność w dodawaniu, odmienne adresy IP oraz dodawanie z różnych urządzeń. Treść każdej opinii jest unikalna, dokładnie przemyślana oraz nawiązująca np. do jakiejś konkretnej usługi. W miejscu na dodatkowe informacje można podać swoje propozycje lub oczekiwania.

Usuwanie negatywnych opinii w cenie! Co prawda, nie ma możliwości usunięcia wszystkich negatywnych opinii, ale realizując zamówienie dla Ciebie, w ramach zamówienia zgłosimy z naszych kont opinie, które z dużym prawdopodobieństwem zostaną usunięte po naszej interwencji.

Oferowana przez nas usługa jest w 100% bezpieczna, dajemy gwarancję na wysoką jakość opinii. Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Po zakończonej usłudze, otrzymasz szczegółowy raport naszych działań.

Wyczyść