Nowy wymiar marketingu - Marketing Szeptany

Reklamy, reklamy, wszędzie reklamy… Ludzie mają już dość nachalnych treści reklamowych, którymi bombardowani są na każdym kroku! Niezależne badania wykazują, że klienci najchętniej finalizują transakcje w miejscach, które zostały im polecone przez innych. Właśnie dlatego powstał Buzz Marketing, czyli Marketing Szeptany polegający na spontanicznym (z punktu widzenia odbiorców) dotarciu z informacją marketingową . Ideą tego rodzaju reklamy jest to, że odbiorca nie jest świadomy tego, że właśnie obejrzał reklamę.

Jak to wygląda w praktyce?

Wbrew pozorom marketing szeptany to bardzo ciężka sztuka. W polskim internecie na próżno szukać szeptaczy, którzy swoimi działaniami rzeczywiście przyciągną odbiorców…  Ale pojawiliśmy się my! Pokażemy, jak powinien wyglądać prawdziwy marketing szeptany w Internecie.

Działamy m.in. na Facebook’u, forach i czatach. Nie mamy gotowych schematów, gdyż każdy klient i jego grupa odbiorców są inni. Nasz zespół analizuje każdy przypadek z osobna i dostosowuje swoje działania.

Nasze posty są dostosowane do odbiorców pod każdym względem. Skupiamy się nie tylko na odpowiedniej tematyce i dopasowanym słownictwie, ale także na ortografii czy interpunkcji – one również mają znaczenie. I niekoniecznie mamy na myśli stosowanie przepięknej, poprawnej polszczyzny w każdym poście. Taki komentarz z pewnością zacząłby negatywnie wyróżniać się na forum np. o częściach do starych Passatów, ponieważ każda inna wiadomość pisana była przez użytkowników „na szybko”,  nie zważając na żadne zasady pisowni.  A przypomnieć w tym miejscu należy, że chodzi nam o to, aby odbiorcy przekonani byli o realności treści i wyczuli u nas chęć udzielenia szczerej pomocy w znalezieniu poszukiwanej części.

Zaufaj profesjonalistom i oddaj sprawy marketingu szeptanego w nasze ręce.

Oferujemy w 100% autorskie: posty, komentarze i wiadomości na Facebook’u, forach i czatach internetowych (miejsca wybierane są m.in. w zależności od specyfikacji odbiorców i ich aktywności). Sami przeanalizujemy Twoją ofertę i rozpoczniemy działania marketingowe dostosowane dokładnie do Ciebie i Twoich odbiorców. Nie musisz się niczym martwić – zostaw nam tylko link do swojej strony, a jeśli jest coś co powinniśmy jeszcze wiedzieć, daj nam o tym znać podczas składania zamówienia.

Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas szczegółowy raport naszych działań.

Wyczyść